SPANNABIS – щорічна конопляна подія, найгучніша в Європі і точно найбільша в Іспанії. Традиційно це і фестиваль, і наукова конференція, і виставка досягнень “народного господарства”. Цього року Spannabis – п’ятнадцятий, тому і масштаб – відповідний.
Вперше конопляна ярмарка у Барселоні відбулась у 2002 році, коли група каталонських бізнесменів вирішила, зрештою, а чому всі мають їхати на Сannabis Cup до Амстердаму, якщо Барселона значно крутіше? Відтоді щовесни місто притягує, наче магнітом, найбільші світові компанії, передові технології та звісно найважливіших людей індустрії. Фото – Spannabis.
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29101555_751827191674869_6716603495392215040_n-720x480.jpg)
Що ж там, на цьому ярмарку? Коноплі. Всі види продуктів з конопель, промислових, косметичних, харчових, рекреаційних та звісно медичних. Експоцентр у ці дні – це нескінченні ряди, стенди, полиці. Тут виробники і трейдери, магазини і асоціації. Товари та послуги, які ви отримуєте з перших рук.
ЧИТАТИ: Соціальні канабіс-клуби. Свій до свого по своє
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29066249_751826495008272_1721846238573232128_n-720x480.jpg)
1500 квадратних метрів під скляним дахом – неможливо обійти за три дні. Тим паче цього року. Spannabis стає затісно у Fira de Cornellá, для ювілейного ярмарку довелося демонтувати стіну, що огороджує площу перед експоцентром. Щоб вмістити туди додаткові павільйони. Тому красивої панорами з гігантскою чергою на вхід цього року ви не побачите.
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29067158_751830471674541_8376820286162468864_n-720x480.jpg)
Spannabis це не лише можливість вигідно закупитися, але і послухати учасників конференції. Дослідників терапевтичного потенціалу канабісу, експертів з вирощування, переробки та юридичного регулювання конопляної сфери.
ЧИТАТИ: Як Каталонія легалізувала канабіс і що з цього вийшло
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29027392_751826808341574_1622721369793888256_n-1-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29066285_751827151674873_3836394161792090112_n-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29025915_751830291674559_8610433543190872064_n-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29025869_751830665007855_5177653216438910976_n-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29027240_751830981674490_5460601813608693760_n-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2018/03/29067126_751827278341527_6559981706147790848_n-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2018/03/28959163_751830195007902_4830766145508212736_n-720x480.jpg)
Pingback: Конопляний ярмарок CANNABIZZ - скоро у Варшаві – Конопляна правда
Круто!