П’ятниця, 23. Лютого 2018

В Україні відбудеться перша наукова конференція з медичного канабісу

 

20 квітня у Харкові відбудеться “Міжнародна медична канабіс конференція”, про це повідомляють організатори на офіційному сайті. Конференція відкриється о 10:00 у конференц-залі Premier Palace Hotel Kharkiv, організатори обіцяють вільний вхід для медичних пацієнтів та лікарів.

Організаторами виступають громадські організації «Єдиний досвід» та “Українська асоціація медичного канабісу” в партнерстві з Національним фармацевтичним університетом (Харків) та Університетом Медичних Наук Литви (Каунас). 
“Це перша подія такого рівня в Україні, яка органічно поєднує наукові дослідження, державну політику, фінанси, медицину, технологічні інновації, сільське господарство та підприємництво”, – йдеться у заяві організаторів.
Зокрема, у програмі міжнародної медичної конференції заявлено доповіді Йокубаса Зібуркуса (Університет Х’юстона, США), професора Литовського університету наук про здоров’я Людаса Іванаускаса, польського педіатра та невролога Марека Бачанскі.
Україну на конференції представлятимуть директор Інституту неврології, психіатрії та наркології НАМНУ, доктор медичних наук, професор Ігор Лінський, Доктор фармацевтичних наук, професор Вікторія Кисличенко та кандидат біологічних наук, нейрофізіолог Дмитро Ісаєв.
Плакат міжнародної конференції 20 квітня 2018 року (UMCA)
“Ключовий акцент ми зробимо на лікувальних якостях конопель та продемонструємо усі ті широкі можливості, які відкриються для України через впровадження у вітчизняну медицину міжнародного досвіду та законодавчого врегулювання такого впровадження”, – повідомив один із організаторів конференції адвокат Генадій Шабас.

ЧИТАТИ: Українські вчені на конопляній хвилі (ФОТО, ВІДЕО)

Результатом наукових досліджень останніх 30 років у багатьох країнах світу стало медичне застосування компонентів канабісу в медициці. Дослідження показали високий терапевтичний потенціал рослини. Лікарські препарати на основі канабісу ефективно допомагають у лікуванні низки важких захворювань, зокрема, таких, як епілепсія, розсіяний склероз, хвороби Альцгеймера та Паркінсона. Терапевтична дія канабіноїдів виявилась подекуди ефективнішою за сильнодіючі препарати та з меншою кількістю побічних ефектів. Медичне застосування канабісу і його активних компонентів сьогодні обґрунтоване більше 12 000 наукових досліджень канабіноїдів рослинного походження. Є дані про позитивний ефект в застосуванні при інфаркті міокарду, у лікуванні артеріальної гіпертензії, онкологічних захворювань.
“Сьогодні в Україні нараховується близько 30 000 дітей хворих на епілепсію, а на хворобу Альцгеймера страждає кожна десята людина похилого віку”, – заявив Дмитро Ісаєв, провідний науковий співробітник Інституту фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України.
За його словами до 40% людей, які страждають на епілепсію, не є чутливими до сучасних сильнодіючих ліків. А проста калькуляція показує, що канабіноїди могли б знизити кількість цих пацієнтів вдвічі. “Тобто, замість 30-40% ми б мали 15-20%. Простим врегулюванням  використання канабісу в медичних цілях ми б допомогли мільйонам людей, які страждають на таку патологію”, – підсумував український вчений.

ЧИТАТИ: Марихуана допомагає онкохворим! – Комаровський (ВІДЕО)

Як повідомлялось у ЗМІ українські вчені звернулися  з відкритим листом до Кабінету міністрів України з вимогою врегулювати наукові дослідження терапевтичної дії канабісу та його активних компонентів. На сьогодні свій підпис під відкритим зверненням поставили більше 40 українських науковців.
Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/328437664344829/

Відповідь на «В Україні відбудеться перша наукова конференція з медичного канабісу»

  1. Михайло

    Я за вільне вживання конопель.Коноплі-Ліки.
    Я це знаю.Завдяки коноплі в мене є ще час трохи пожити .Вільною людиною в вільній Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *