Масло, десерти, одяг і взуття. Все з конопель і для конопель. Насіння, добрива, обладнання. Все, як у Європі. Конопляна Правда побувала на першому українському конопляному ярмарку.
Цими вихідними у Києві проходив перший український конопляний ярмарок. Організатори повідомили, що зібрали під одним дахом 30 підприємств, які використовують коноплі, як сировину для своєї продукції.
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair01ares-720x455.jpg)
Український ярмарок відтворював формат тематичних виставок, які вже давно відбуваються у країнах Європи. У залі розташувались стенди компаній, причетних до конопляного бізнесу.
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair02ares-720x485.jpg)
В залі та навколо павільйону панувала спокійна атмосфера навіть попри появу патрульних поліції поблизу експо-центру на другий день виставки. Разом з тим, про жодні ексцеси із правоохоронцями не зафіксовано.
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair08res-720x480.jpg)
Одноденний вхідний квиток на конопляний ярмарок коштував 100 гривень, пропуск на три дні пропонувався за 200 гривень.
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair16res-720x480.jpg)
Поруч з продукцією конопляного текстилю – обладнання для вирощування рослин та широка пропозиція мінеральних добрив з Європи.
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair02res-720x542.jpg)
Поруч – фудкорт, де пропонують різноманітні наїдки та напої. Ніхто не залишиться голодним. Ми зацінили продукт під назвою Rasta-Pasta і звісно ж, конопляне пиво, теж українського виробництва.
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair09res-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair15res-720x480.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair06res-720x478.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair17res-720x438.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair12res-720x488.jpg)
![](https://konopravda.com/files/2019/10/cannafair_head-1-720x420.jpg)