Понеділок, 19. Серпня 2019

Коноплі – туристичний рай Сумщини (ФОТО, ВІДЕО)

На Сумщині вже вдруге відбувся конопляний фестиваль HempFest.

17 cерпня у центрі села Сад Сумського району пройшов етнофестиваль HempFest. Гості могли ласувати конопляним пивом, куштувати продукти з конопель, а охочим робити екскурсію на конопляне поле в 19 гектар. Сам фестиваль розмістився у парковій зоні Інституту сільського господарства Північного Сходу НААН України. 

Конопляний етнофестиваль – новий напрямок туризму на Сумщині (фото HempFest)

Етнографічний музей конопляних старожитностей показав традиційні вишиванки,▫️рушники, верстати для обробки конопель та багато іншого. Гостям серед інших розваг запропонували майстер-класи з народного прикладного мистецтва. Обереги, ляльки-мотанки, еко-торбинки, смаколики. З конопель, звісно.

“Закрийте на хвилинку очі, потім відкрийте та розглядайте вироби українського коноплярства. Так можна непомітно телепортуватися в часи, де ці традиції беруть початок”, – говориться на сайті фестивалю.

Традиції коноплярства (фото HempFest)

Для гостей HempFest грали і співали сумські гурти Alba, The Red Backs, Комільфо. А ще неперевершена Катя Чілі, де б ми ще почули її голос?

HempFest – час феєрії (фото HempFest)

Конопляний бургер, конопляний фалафель, конопляне крафтове пиво, конопляна кава, конопляні тістечка, риба у коноплі, а ще і равлики!

Конопляне пиво (Фото HempFest)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *